Mogucnost trudnoce?

Ivott

Zaboravila sam napomenuti da mi mens.ciklus traje 35 dana, a mjesecnica 7 dana

azdn123

Poštovani,
pred 2 dana sam imao spolni odnos sa curom. Kasnije smo pogledali, pisalo je da joj je 2 plodni dan.
Kod odnosa je došlo do puknuća prezervativa, no nije bilo ejakulacije unutar vagine. (nisam siguran je li prezervativ puknuo tokom odnosa ili kasnije kada sam izvadio spolovilo van i rukom "zavrsio". )
Kolike su šanse za trudnoću i da li se može danas još popiti tableta za "dan nakon" ?
LP

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za malena3456, možete biti sigurni u testove.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Lunad321, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za doris200, ukoliko su neplodni dani ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Veky91, savjetujem da se što prije javite liječniku. Postoji mogućnost da se radi o izvanmaterničnoj trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za sweetprincess, nema razloga za brigu. Prema navedenom nije moglo doći do trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Dariaa1231, prema opisanom ne mogu sa sigurnošću reći da li je test pozitivan. Preporučam da odredite beta HCG iz krvi.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Rozroz00, poremećaj menstruacijskog ciklusa može biti uzrokovan mnogim stanjima kao što su stres(psihički), prekomjerna fizička aktivnost, hormonska neravnoteža, promjena tjelesne težine itd. Prema onome što ste naveli ne radi se o trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani za azdn, ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

azdn123

Poštovani,

hvala Vam na odgovoru. A da li ima brige oko mogućeg minimalnog predejakulata ( uzimam to u obzir zbog puknuća prezervativa) pošto je bio 2. plodni dan?

LP

Matija1234

Poštovani,
Tijekom spolnog odnosa 1.9. doslo je do puknuća prezervativa, a time i ejakulacije. Posljednja menstruacija prije tog odnosa bila je 20.8. Zbog kratkog krvarenja koje sam imala pomislila sam na trudnoću, te napravila nekoliko testova par dana prije i nakon ocekivane menstruacije, bili su negativni, ( ciklusi mi traju od 29-34 dana). 29.9. izvadila sam betuHCG koja je iznosila <0,100 IU/L. Ginekolog mi je pripisao Duphaston, te sam menstruaciju dobila dva dana nakon posljednje tablete.(6.10) Iako sam imala bolove kao i pri svakoj mjesečnici, bila je malo oskudnija nego inace te trajala 5 dana, dok inace traje 7-8. Sve je bilo u redu dok prije dva dana nisam primjetila bol u grudima, napuhnutost mjehura ( malo cesce mokrim nego prije, takoder osjecaj je kao da se ne mogu pomokrit do kraja, ne pece me dok mokrim, no taj neugodan osjecaj prati tokom cijelog dana, poceo se javljat kada sam bila u brizi od trudnoce no tada sam to pripisivala stresu, a sada neznam koji je razlog tomu) i povecanje apetita kao prije menstruacije. Veoma sam zbunjena jer znam da je za menstruaciju jos prerano, pa sam u strahu postoji li ipak mogucnost trudnoce bez obzira na rezultate ili se radi o necem drugom? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani za azdn123, nema brige u predejakulatu nema spermatozoida.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Matija1234, prema svemu što ste naveli sigurno se ne radi o trudnoći.

Nisnis

Pozdrav , molio bi za strucan odgovor a pitanje glasi?. Dali je moguce da ostanem trudna posto je moj decko tijekom spolnog odnosa u trenutku kad je trebo svrsit odgađao taj cin da bude sta dulje i prilikom tog odugovlacenja bio je jedan izljev koji se desio izvana pa je penis opet vracen i nakon toga dolazi do jos jednog izljeva koji nije siguran jese desio unutra ili van .Znaci u oba ta puta penis nije bio brisan nego je vracan.Nakon ta dva izljeva doslo je do pravog izljeva iz njegovog penisa al nije bio u tolikoj kolicni taj izljev se desio po nozi vanka znaci.Znaci ti izljevi su zapravo svrsavanje jel tako ? Koliko je sada moguce da zatrudim a do mjesecnice je 5 do 7 dana prije 5 nego 7 ...unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće je samo teoretska zbog toga jer je odnos bio u vrijeme neplodnih dana.

andjelaknj

Postovani,
Hitno mi treba vasa pomoc.
U ponedjeljak, prije 5 dana imala sam odnos sa deckom pri cemu on kaze da je pocela ejakulacija unutra ali je uspio izvaditi i uraditi to vani.
Zbog toga sto nije bio 100% siguran ja sam popila pilulu za dan poslije nakon 26 sati.
Nikakve promjene nisam osjetila do danas, danas imam zutu i tecnu stolicu sa nekom sluzi i jako bolan stomak.
Da li se trebam ubrinuti, dan kad smo spavali je bio zadnji dan moje ovulacije? Sta mogu ocekivati od iduce menstuacije, da li moze kasniti i da li se trebam brinuti zbog svega ovoga?

Molim vas za brz odgovor. Unaprijed hvala, lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pošto ste popili tabletu za dan poslije mislim da nema razloga za brigu. Probavne smetnje nemaju veze s time. Iduća menstruacija ne mora doći navrijeme zbog tablete.

milky180297

Postovani doktore
Imam pitanje,dakle nakon oralnog sexa s djevojkom ejakulirao sam joj po vagini nakon cega je ona gurnula prste u vaginu, moguce s prstime i spremu, sada joj mjesecnica kasni par dana
Dakle nije bilo samog odnosa vec samo to sto sam.napisao

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, teoretski postoji mogućnost trudnoće. Preporučam da učini test.