Mogucnost trudnoce?

Brineta96

Poštovani

Menstruaciju sam imala 26.01-31.01 , 04.02 sam imala odnose s momkom , sa zastitom i nije ejakulirao . Medjutim jos uvijek nisam dobila menstruaciju . Uradila sam dva testa od kojih su oba negativna , ima li potrebe za brigu o trudnoci . Grudi su mi malo natekle ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Prema navedenim datumima, test bi sigurno bio pozitivan da je kojim slučajem došlo do trudnoće.

Brineta96

Hvala vam puno na brzom odgovoru . Nadam se da ce menstruacija uskoro stici .
S tim da sam u Februaru imala i nekih stresova mozda je i to uzrok kasnjenja

Ivo Balenović, dr. med.

Stres je najčešći uzrok neredovitog menstrualnog ciklusa.

anchy_992

Poštovani!
Već duže vremena moj dečko i ja se ne čuvamo i voljeli bismo dobiti bebu. međutim nismo potražili jos ljecnikovu pomoc jer nam se i ne žuri mnogo.
ovako moja menstruacija od prvog dana nije uredna i uskoro trebam raditi test hormona.
međutim posljednja je bila od 15og do 19 januara ..
31 januara imali smo odnos gdje kao sto sam navela nismo pazili i sve je otišlo unutra.
tijekom februar uopce nisam imala menstruacije.
primjetila sam posljednjih dana kako se nemogu lijepo naspavati te želje za slatkim. iako mi se to često dešava.
01.03 dobila sam mali iscjedak smeđe boje koji se malo povećao ali ne radi se o menstruaciji i dobio je malo crvenkaste boje.. danas je prestalo ( 04.03) Dali je moguće da se radi o trudnoći ili možda o nekoj prehladi jer osjećam laganu bol u lijevom jajniku i pijem uvin h caj... hvalaa

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinite test na trudnoću. Postoji mogućnost trudnoće.

Juks24

Znaci curi mi pristici idu ko ludi bole je grudi i osjetljiva je na trenutke kao sto sam reko puko je kondom kod glavica ali sam svrsio izvan nje strah me je da nije trudna sta vi mislite (htio sam svrsiti u kondom ali bolje da nisam jer je napuknut bio skroz) pa bih zelio vase misljenje odnos je bio prije tjedan i pol dana bila je u plodnim danima

Ivo Balenović, dr. med.

Prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Juks24

Puno hvala jako ste ljubazni jedan od rijetkih ali
Ona ima osjetljive grudi pristici sve od simptoma rane trudnoce skoroi kao sto sam reko bila je u plodnim danima i menstruacija joj nije redovita nekad zna imat nekad ne onekad joj 1 mj preskoci pa me stvarno brine ta nezeljena trudnoca

LukaH9

Poštovanje, imam 18 godina, djevojka isto. Imali smo odnos bez zaštite prije 2 mjeseca otprilike, otišla je kod ginekologa i navodno joj je rekao da u sebi ima nekakvu stanicu koja se napravila od mog spermija jer je spermij "prejak" i da ta stanica može puknuti i može ostati trudna. Rekao joj je da je to jako rijetko, te da je to sada navodno u njoj i dao joj tablete s kojima bi uz spolni odnos trebali tu stanicu maknuti.. Ja nekako mislim da mi laže pa me zanima je li to uopće moguće i ako da, kako bi to mogli maknuti na drugi način jer smo prekinuli. Hvala unaprijed!

Skyppi

Poštovani, djevojka i ja smo imali analni seks prilikom kojeg sam ja svršio izvan nje al je malo sperme iskočilo na njenu guzu pa se izlilo do područja vagine,da kažem usput ima menstruaciju, tj bio joj je 1 dan menstruacije, dakle moje je pitanje ima li šanse za trudnoću ako sperma nije ušla u vaginu već samo na vanjski dio? Unaprijed hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Juks, ako želite biti 100% sigurni neka učini test na trudnoću.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani LukaH9, zaista ne znam o čemu je to ginekolog pričao. Takvo nešto ne postoji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Skyppi, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost za trudnoću.

Juks24

Jel mozda znate neki drugi razlog bolnih grudi izbijana pristica po celu i zelji za nekom hranom sta bi to moglo bit osim trudnoce

Ivo Balenović, dr. med.

Postoji puno razloga za to. Savjetujem da učini test na trudnoću. Tada ćete biti 100% sigurni.

Juks24

Dali je moguce da cura zatrudni ako je u neplodnim danima naci na dan spolnog odnosa imala je 2 dana do menstruacije i dali je moguce da je trudna ako nisam u nju ejakulirao ali smo imali bez zastite odnos nekih 5 minuta ne vise...??

Ivo Balenović, dr. med.

Nema šanse da na taj način dođe do oplodnje. Dva dana prije menstruacije spadaju u neplodne dane.

oni

Poštovani,

ja i moj dečko smo imali spolne odnose praktički dan prije prestanka moje mjesečnice i svršio je u mene. nije prvi put da smo imali takve odnose. inače koristimo kondome kad su plodni pa čak i neplodni dani. imala sam dva dana nakon toga grčeve u predjelu maternice koji nisu bili konstantni. prošlo je 10 dana od odnosa i s vremena na vrijeme me zna zaboljeti lijeva dojka. desna malo slabije. menstruacije su mi prije bile neredovite zbog PCOS-a, a sad su postale redovnije. ciklusi su 27 dana, a trajanje menstruacije cca. 6 dana. Zanima me, je li moguća trudnoća? Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teorija. Npr. ukoliko baš ovaj ciklus ovulacija nastupi ranije.