Mogućnost trudnoće

Nateee93

Poštovani, imam jedno pitanje za Vas... Da li postoji mogućnost da devojka zatrudni ako je dečko svršio po njenom stomaku, a da je tokom odnosa korišćen kondom? Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

stels02

Postovani
Imala sam nezasticeni spolni odnos na plodne dane al nije doslo do ejakuacije u meni. E sad menstruacija mi je uranila 2 dana i s tim da me nista nije bolilo a ni sada me ne boli ni grudi ni glava samo imam blage bolove u trbuhu i jaku zelju za slatkom i masnom hranom. Danas mi je 4 dan menstruacije i pojavila se ko i uvjek na pocetku s smedim iscjedkom i onda krv i sad ide krv al me brine zasto nema onih ugrusaka ko uvijek i procitala sam da oni ne dolaze u implatacijskom u zato se brinem. Menstruacija mi traje do Četvrtka i sada se brinem sto ako sam ipak trudna. Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom radi se o menstruaciji. Ako želite biti sigurni učinite test na trudnoću.