Mogucnost trudnoce?

Nesigurna12345

Postovani,
Posljednje menstruacije sam imala 21.3.,25.4, 19.6, 22.7 i trebala sam dobit 25.8, ali nisam dobila. Imala sam nezasticeni spolni odnos s prekinutim snosajem 15.8., ali mislim da je ipak ostalo malo sperme u meni, ja smatram da su bili neplodnim dani, a jesu li stvarno bili? I kolika je mogucnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se radi o neplodnim danima te da se ne radi o trudnoći.
No s obzirom na kašnjenje napravite ipak test na trudnoću.

teica1234

Postovani...da li bi mi mogli reci zasto dolazi do peckanja zarenja u obe dojke? Nikada mi nije bilo tako...a tim da su i nabrekle i iskocile mi i vene i kapilare..muka mi je narocito ujutro...probada me u jajnicima imam mlijecno sluzavi iscjedak...ciklus mi traje 26 dana sad 30.7 bih opet trebala dobiti...s time da za vrijeme ovulacije sam imala odnose pa da li zato osjecam peckanje ako je trudnoca u pitanju???...jos mi je rano raditi test bar mislim posto imam jos 6 dana do menstruacije.hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim simptomima postoji mogućnost trudnoće, pogotovo ako ste imali odnos u vrijeme plodnih dana. Ukoliko bi se pojavio iscjedak iz dojki preporučio bih da odredite razinu prolaktina u krvi.