Mogucnost trudnoce?

Mina7

Postovani, imala sam odnos s deckom zadnji,6 dan menstruacije(potpuno je prestala) ali nije ejakulirao u mene nego pored. No neprestano osjecam bol u donjem dijelu trbuha. Sljedecu menstruaciju trebam dobiti za 10 dana. Trebam li sumnjati na nesto?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U trudnoću vjerovatno ne. No u upalu u ginekološkom ili mokraćnom sustavu možda.

dunja.dunja

Zadnji put sam dobila 30.3 i trajalo je do 5.4. ali tragova krvi sam imala i 5.4. i 6.4.

10. i 11. se pojavio kremasti bijeli iscjedak koji se do 15. pretvarao u proziran i razvlačio se pod prstima.

15.4. i 16.4. imala sam tragove krvi kad bi se obrisala i jedan dan krv sa komadićima.

Nakon toga 17.4, 18.4, 19.4. bijeli rastezljivi iscjedak.

Od 21.-26. je iscjedak postao bijeli i ljepljiv pod prstima.

Onda se 27. pojavio proziran rastezljiv pod prstima, ponovno.

U subotu 28.4 sam navečer primjetila tragove krvi.
Tako je bilo i 29.4. i navečer kad sam se obrisala bilo je dosta svijetle krvi sa tamnim komadićima.
Stavila sam uložak 30. i jutro nakon kad sam se probudila opet ničega nije bilo, samo kad se obrišem malo smeđeg.

31.4. je taj iscjedak bio rastezljiv sa smeđim komadima i to samo kad bi sa štapićem provjerila unutra, na papiru nije bilo ničega.

Grudi su mi do prije nekoliko dana natekle tj. dosta su tvrde. Danas pak kao da su manje tvrde.
Prištići su mi krenuli prije nekoliko dana i sad se smiruju.

Odnose sam sa kondomom koji NIKADA nije pukao i svršavanjem VAN imala 4.4. 6.4 7.4 i 9.4. i od tad nisam.
Zanima me postoji li ikakva nemoguća mogućnost trudnoće?
Kupila sam čak i PrimaTest pa me zanima imam li ga potrebe uopće raditi?

Inače, ciklusi su mi neredoviti i imam PCOS. Trebam početi piti Diane 35 kad dobijem.
ŠTO DA RADIM, POD VELIKIM SAM STRESOM I NE POPIZDIT ĆU (ISPRIČAVAM SE NA IZRAZU)???

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko ne možete pričekati menstruaciju javite se liječniku radi terapije koja će potaknuti krvarenje (Duphaston tablete)

INES1985

Pilula za dan poslje moze li djelovati 5 sati nakon nezasticenog odnosa

Ivo Balenović, dr. med.

Da. Pilula djeluje do 5 dana nakon odnosa.

Rose007

Poštovani, molim za vaše mišljenje.

Imala sam menstruaciju od 11.4. do 15.4. Prosječan ciklus mi je 31 dan. Rizičan spolni odnos (bez kondoma i bez svršavanja u mene) sam imala 23.4. i 24.4. nakon čega sam 24.4. par sati nakon odnosa popila EllaOne tabletu. 12.5. sam dobila menstruaciju koja mi je djelovala kao obična, osim činjenice da je trajala 2 i po dana. Muči me je li ta menstruacija bila lažna ili je to samo nuspojava hitne kontracepcije?

Unaprijed hvala na odgovoru i srdačan pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije je to nuspojava tableta.