mogucnost trudnoce?

Jurica321

Imali smo spolni odnos za vrijeme njezinih plodnih dana. Koristili smo kondom no u jednom trenutku izvadio sam ud i skinuo kondom i primjetio da je bila sperma na mojem udu, no medjutim ja nisam osjetio orgazam, a prije toga sam svrsio prije spolnog odnosa. Rukom sam obrisao tu tekucinu i nastavili smo odnos vrlo kratko jer smo stavili novi kondom odma par sekundi nakon, sad joj mjesecnica kasni 5 dana, ima zuti iscjedak i simptome pms-a, test trudnoce nismo radili, da li je trudnoca moguca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći, ako niste bili previše subjektivni.