Mogucnost trudnoce?

Malacrnagara

Postovani,
Imala sam spolni odnos sa kondomom,dok je decko svrsava mislio je da je spolovilo izvadio van a nakon toga kad je pogleda vidio je da je osta kondom u meni , kad je izvadio kondom vidio je da nije pukao a vecina sperme se izlila van po krevetu. Bila mi je srednja mogucnost trudnoce a trebam dobit za 12 dana. Mene zanima dal postoji mogucnost da je sperma prosla kraj kondoma i koja je mogucnost da ostanem trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ulaska ejakulata iz kondoma u rodnicu trudnoća nije moguća.

Buba2410

Postovani!23.2 sam imala dijagnosticku laparoskopiju nakon toga imala sam lagano krvarenje nekih 4 dana!odstranjene su mi samo priraslice od kojih je nalaz uredan i napravljen je driling jajnika zbog policisticnih jajnika!sad je od operacije proslo vec 40 dana i menstruaciju jos nisam dobila a nezasticen odnos sam imala 14 dana nakon laparoskopije i jos puno puta do sad!dali postoji sansa za trudnocu?lp

kety#

Postovani 18.3 sam imala nezasticeni spolni odnos , zadnja menstruacija je bila 4.3 posto imam aplikaciju na mobitelu pisalo mi je da je to kao dan ovulacije pa me zanima dali je moguca trudnoca s time da partner nije ejakulirao u rodnicu i nije bio niti blizu? Menga mi kasni 3 dana a imala sam prosli tjedan upalu mokracnih puteva i pila antibiotike.Unaprijed se zahvaljujem.Lp

mirela001

Poštovani,
radimo na djetetu. u subotu je suprug završio na hitnoj zbog boli, dijagnosticiran mu je bruh na desnom testisom. nije uklješten i nije za hitnu operaciju, poslan je na uzv. za sada je jako malen. sada nas interesira pošto je preponski dali to ima veze na plodnost i kako utječe na sjeme? kakve su posljedice poslije operacije ako će ići na nju?

puno hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana za Buba2410,
naravno da postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Kety#,
imali ste odnos točno na dan ovulacije, ali ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana za mirela001,
preponska kila i operacija nemaju nikakav utjecaj na plodnost.