Mogucnost trudnoce?

masa5713

Zadnja menstruacija mi je bila 23.5 nakon toga sam imala dva nezsticena spolna odnosa 6. i 9. dan ciklusa nije ejskulirao u mene vec 2-3 minute kasnije izvan mene i 12. dan ciklusa sam imala 10 sekundi nezasticen odnos kad on jos nije bio u potpunosti uzbuđen. Ciklus mi traje 30 dana, imam lagano krvarenje 17. , 18. I 19. dan ciklusa a prij toga mislim da sam imala gljivicnu infekciju koju sam sad ljecila vaginaletama. Koje su sanse da je to implantacijsko krvarenje a koje da je ovulacijdko posto mi je ovulacija trebala bit 17. Dan ciklusa?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju. Za implantacijsko je prerano.

masa5713

Postovani, hvala na odgovoru. Krvarenje se nastavilo i 4. dan trebam li biti zabrinuta ili je to normslno?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne treba vas brinuti, ali ako se nastavi i dalje bilo bi dobro da posjetite liječnika.

mirela001

Poštovani,
01.06.17. u 18:30 imala sam transfer treći dan od aspiracije (aspiracija je bila na 11 dan ciklusa). vračen je jedan dvanestostanični embio i jedan četrnesostanični.
bhcg trebam vaditi 12-14 dan od transfera. sada znam da je dan transfera nulti dan, ali me muči dali se 02.06. broji kao cijeli dan ili tek navečer kada je prošlo 24 sata od transfera. muči me jer sam danas radila test i negativan je, mada bi trebao biti 11 dan od transfera pa se nadam da je to tek na večer da sam rano radila test. ima li to smisla ili da se pomirim da će sutra beta biti negativna? tj da vadim sutra u jutro betu kao 12 dan ili tek preksutra. malo me buni to računanje od transfera
znam da sam zakomplicirala, ali napetost je velika nakon 4 pobačaja
oprostite ako pitanje baš i nije suvislo
puno hvala

mirela001

još samo sitnica happy
s tim da bi mi danas trebala doći menstuacija s obzirom da je aspiracija bila na 11 dan ciklusa (prvi dan ciklusa je bio 19.05.17.), nije došla i znam da je moguće zbog utrogestana li mi se pojavila sluz prozirna, vodenasta slična onoj za vrijeme ovulacije dali to može biti znak nečeg?
puno hvala još jednom

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ponovite betu za dva dana. Uvijek postoji mogućnost lažno negativnog nalaza. Simptomi koje navodite nisu specifični.