Mogućnost trudnoće nekoliko dana prije menstruacije

ljiljaa

Dakle,imala sam spolni odnos s dečkom oko 2 ujutro 1.1 te nismo koristili zaštiti. Nije nit do kraja ušao u mene i gurnuo ga je svega 3-4 puta i to ne do kraja i onda ga je izvadio zato što dugo nije imao spolne odnose pa nije želio svršiti. Čak ni kada ga je izvadio nije svršio nego mu je samo ostao u zraku,ja sam isti čas ustala te je iz mene iscuriila obilnija tekućina prozirne boje bez mirisa i nikakve gustoće. Moje je pitanje dali je moguće da su to bile tzv kapljice ljubavi ili je pak u pitanju ženska ejakulacija? Nakon što je navukao bokserice vidlo se je da su trunčicu mokre,al možda je to bilo od mojih sokova...Posljednju mjesečnicu imala sam 7.12 i trajala je do 12.12,tako da nisam bila u plodnim danimaa, i mjesečnica bi mi trebala prema tom izračuna najranije stići danas 3.1..Jeli moguće da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna jer uskoro trebate dobiti menstruaciju.

ljiljaa

Ali nemam nikakve simptome mjesečnice,a inače me već dan ranije počinje boljeti trbuh i imam osjetljive grudi..Jeli pouzdano sada napraviti test? I hvala vam na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test na trudnoću najranije 2 tjedna od rizičnog odnosa. Dakle nema smisla nikakvog. Kao što sam rekao dobit ćete menstruaciju uskoro.

ljiljaa

Hvala vam na strpljenjuhappy
Menstruaciju Sam dobila. Prva 2 dana su bila jako obilna,3. relativno a 4. I 5. krvarenje je bilo malo sto je cudno zato što su mi inače prva 4 dana obilna. Pošto sam prehlađena zanima me jel to moglo imati utjecaja

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imali ste menstruaciju. Ne trebate brinuti.

ljiljaa

Poštovani, prošlo je gotovo mjesec dana i sad sam opet dobila menstruaciju ali oskudniju ponovno...Trebam li se zabrinuti? I jeli moguće imati implatacijsko krvarenje 3 dana nakon nezašticenog odnosa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati. Vjerovatno se radi o menstrualnom krvarenju.

ljiljaa

Trajalo je 5 dana tako da je bila riječ o mens.,uostalom napravila sam test 28 i bio je negativan...Jedini simptom trudnoće je to što mi je proteklih 4-5 dana u popodnevnim satima mučno. Ne osjećam mučninu u želecu već u grlu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu.

ljiljaa

Evo već treća oskudna menstruacija s povelikim ugrušcima. Koliko sam upoznata sa situacijom ugrušci su pokaz obilne menstruacije,a kod mene je već 3 mens. suprutno iako ugruške imam oduvijek. Trebam li se zabrinuti ili je sve u redu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Savjetujem UZV pregled da se isljuče ciste, miomi i polipi kao mogući uzroci obilne menstruacije.