mogucnost trudoce??

riibii

Postovani,
Posljednja mjesecnica mi je pocela 10.12.2013. sljedecu sam trebala dobiti prije 2 tjedna no jos uvijek je nema.
U subotu sam napravila test na trudnocu posto postoji sumnja i na nju, ali je test negativan.
Prije tjedan dana imala sam sve simptome ko da cu ju dobit. naotecene i bolne dojke, bolovi u doljnjem dijelu trbuha.
Inace imam policisticne jajnike ali zbog neredovitog pregleda kod ginekologa ne znam jeli mi se to povuklo, jeli moguce da toliko kasni i zbog toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno kasni zbog pcosa. Jer tada nema ovulacije pa se ciklus produži.
Moguće je i ne imat menstruaciju i 3-4 mjeseca.
Savjetujem pregled i liječenje poremećaja.

Jabucica246

Poštovani,
U prvom mjesecu smo imali spolni odnos na zadnji dan menstruacije sa kondomom , i prije toga mastrubiranjem sam svrsio, te sam obrisao i nakon pol sata smo imali odnos s kondomom analno i par puta u vaginu. Nakon toga je menstruacija dosla normalno i bila je obilna i trajala 7 dana, poslje je dosla za dva tjedna i tjedan dana ranije prvi dan je bio smeđi iscjedak a onda je bila krv obilna i trajala 6 dana, no sad je od toga prošlo 11 dana i bio je smeđi iscjedak prvi dan a sad dva dana krv i danas skoro ništa. Zanimalo bi nas postoji li mogućnost trudnoće.
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Jabucica246

Poštovani,
Menga je trebala doći 6.4 no još nije došla. Trebamo li se brinuti?
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Ako se želite uvjeriti u to neka uradi test.