molim odgovor

ivanaa16

Poštovani, zanima me da li je moguce da ostanem trudna ako smo decko i ja prakticirali odnos bez zastite na moj 23. dan ciklusa (ciklusi mi inace traju 24. dana stoga bi sutra trebala uslijediti mjesencica).. s time da smo imali 4 odnosa, a izmedju svakog je bilo oko 3 sata razlike i s time da je on iza svakog odnosa mokrio i oprao spolovilo i naravno nije svrsio unutra . Hvala happy

ivanaa16

Ispricavam se jos jednom na mojoj dosadi...
Naime menstruaciju sam dobila danas, znaci tocno u dan. To znaci da nije 100% trudnoca te nema veze sto je par sati prije pocetka menstruacije bio zadnji odnos ? Hvala Vam jos jednom...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sigurno se ne radi o trudnoći niti do nje može doći.