molim vas pomoć

jessy3

Poštovani, molim vas da mi objasnite znacenje ove dijagnoze:
St post SC aa V ppt dysproportio CP (034.2)

Sada sam 38+3 tt, ovo je treca trudnoća.Prva je dovrsena CR zbog CP dyspropotio, a druga vag.
Znaci li po ovom nalazu da cu morati opet na CR? beba je procjenjena cca3500g?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne, prema opisanom ćete ići u vaginalni porod ako svi uvjeti u tom trenutnku budu zadovoljeni.