molim vas za pomoć

anteatru

Poštovani gosp.doktore,ja sam se zadovoljavala prstom i u početku me malo boljelo,poslje sam se također zadovoljavala i malo manje je boljelo.Oprostite samo dali je moguće začeće ako sam možda probila himen i samo još kada se probije himen prstima može li se zatrudnjeti.Molim vas za pomoć i bila bih vam jako zahvalna na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kako bi ostala trudna a niste bili u kontaktu s muškarcem niti ste s njim imali odnos.