Molim za misljenje!

Mukii

Postovani,

dobila sam jucer menstruaciju i zbog bolova morala popiti tabletu: NEOFEN FORTE 400mg. Bolovi su prestali nakon 15 min. Medutim danas kroz odredeni period vremena osjecam povremenu bol tj.probadanje u desnom jajniku, a zatim i pritisak na oba jajnika. To prestane pa se opet javi. Molila bi vas za misljenje koji bi tome mogao biti razlog?!

Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Spazme koje imate posljedica su menstruacije. Uzimajte dalje Neofen.

Mukii

Postovanje,

danas me tijekom dana probadalo samo u desnom jajniku i imala sam proljev. I potom bi osjetila ponekad i pritisak na zeludac. Kako mi se to nikada nije dogadalo u ovakvom inteznitetu jako sam zabrinuta koji bi mogao biti uzrok tome. Takoder nekada osjetim i zimicu te se od hladnoce pocnem malo tresti. Molim za pomoc!

Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam prije. Mućnina, proljev i slično rezultat su lokalnog djelovanja prostaglandina koji se luče tijekom menstruacije.

Mukii

U redu. Zahvaljujem Vam na odgovoru i pomoci.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

anna122

Poštovani,
Da li je normalno osjećati blago probadanje u području jajnika 24. dan ciklusa? Kroz par dana bih trebala dobiti menstruaciju, najčešće dođe 28.-30. Dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.