Mucnina

marija26

Vecer spolni odnos imala sam 3 ili 4.10(zasticen) menstruaciju 31. do 2.11 (obilno) inace imam oko 3 do 4 dana a 5 vec skoro nikako a zatim 14.11 (zasticeni) odnos zanima me sljedece svako jutro mi je muka prvih 3-4 minute dok pocnem radit nesto prestane
posljepodne kad jedem i odspavam probudim se muka mi bude jel postoji ikakva mogucnosti zabrinutosti znam da je bio zasticen i sve al uvijek postoji mogucnost neopreza nekog ili slicno.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mučnina nije posljedica trudnoće. Prema navedenom gotovo je nemoguće da se radi o trudnoći. A i da je kojim slučajem došlo do trudnoće prerano je za bilo kakve simptome.