Mucnina

Strawberrymby

Poštovani, počela sam piti Lindynette tablete prije 5 dana i pijem ih u vecernjim satima. I svaki dan kako sam ih pocela piti, par sati nakon osjecam mucninu. Sljedeci dan je sve u redu dok opet ne popijem tabletu i nastupi mucnina. Zanima me trebam li se obratiti svom lijecniku zbog toga ili je to sasvim normalno?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je moguća nuspojava tableta. Javite se vašem liječniku radi laboratorijske obrade (KKS, jetrene probe, elektroliti, urea, kreatinin, GUK)