Napadaji osjecaji gladi u 38tj.trudnoce

mamaX3

Dan!

Danas mi je 38tjedan trudnoce...tijek trudnoce mi je uredan...
No malo mi je stitnjaca presporo radila pa sam dobila terapiju i zbog velike nervoze sam dobila normabel kojeg pijem po potrebi...

No u zadnjih tjedan-dva imam stalan prisutan osjecaj JAKE gladi ...no ne da bi mogla u tom trenutku nesto pojest vec me uhvati "napadaj"i za par minuta prode...
Najgore mi je u noci jer me ti napadaji doslovno probude...privremeno mi u tom slucaju pomogne casa soka...

Radila sam prije jedno 1mj. provjeru secera i bio je idealan...
Ginekolog na ovaj moj osjecaj stalne gladi ne kaze nista no mene to muci...

Dal bi Vi mogli znati od cega je to tako i dal bi moglo stetiti bebi?...postoji li ista da poduzmem...nisam doktor a moj doktor odmahuje rukom da je sve u redu...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće štetiti ništa djetetu. Ništa pametno mi ne pada na pamet čime da utažite glad i kako da si pomognete.
Pojačani osjet gladi čest je u trudnoći a moguće je zbog razine hormona štitnjače.
Jedite više obroka na dan po malo možda vam to pomogne.