natecene stidne usne

Mikii

Postovani doktore,imam 21 god, i imam odnose.Imala sam odnos 2-3 dana prije,ali sve do sad nisam primjetila da mi je lijeva mala stidna usna natecena.(nije bas puno,al da se osjetiti,onako malo mi smeta) skoro mi se menz. zavrsila i nakon nje me malo peckalo,pa sam koristila malo nistatin mast (za gljiv. infekciju). Sto mi Vi preporucujete,o cemu se zapravo radi,cemu je razlog te nateklosti?

Mikii

i da zaboravila sam reci da sam posle memst imala blagi svijetlo smedji sekret dan, dva i da sam stavljala dnevne uloske( na njima pise da su s' kantarion uljem) Njih koristim duze vrijeme kad imam jako povecan sekret,ili kad su ovulacijski dani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda je otok uzrokovan grudbim odnosom. Iste mogu biti povećane i edematozne kao posljedica upala najčešće gljivičnih.
Uzmite Canesten kremu izvana.

darwina

Postovani. Molim za savjet. Vec dva dana osjecam natecenost i bol u maloj desnok stidnoj usni. To se pojavilo za vrijeme.menstruacije. koji bi mogao biti uzrok? sto da koristim? Moze rojazol krema?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno upala vanjskog spolovila. Probajte svakako s Rojazol kremom.