(NE) SIGURNA

DoroteaP

Postovani!
Ovako zanima me imala sam menstuaciju od 22.12 do 27.12 odnos bez zastite sam imala 28.12. I nisam sigurna da li je on sve odradio do kraja vani, takoder sam imala odnose 12.1. Koji je takodet bio bez zastite i isto kao i prethodno. Zanima me kolike su sanse da sam trudna.
Hvala .lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnosi su bili u vrijeme neplodnih dana, tako da su šanse samo teoretske, ali ipak postoje jer se ne može znati kada Vam je točno bila ovulacija.