neobične menstruacije

zabrinuta777

Poštovanje.
Zadnji mjesec sam imala samo 1 dan krvarenje onda 2 dana smeckasti iscjedak . posto radim na bebici da li je moguce da dodje do ovulacije ako je mjesečnica bila takva?
I da li se nakon začeća dešava velika promjena na licu? Jer preko noći mi se lice promijenilo skroz.posto gotovo nikad nemam bubuljica zabrinula sam se. Za dva dana ocekujem mjesecnicu a simptomi su nestali.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je svakako. Promjene kože nemaju veze s tim.

zabrinuta777

Uradila sam test na trudnoću , 33dc, pozitivan je.
Posto mi je ovo prvi put, da li testovi nekad daju lažno pozitivne rezultate.?
Napominjem da ne koristim nikakve tablete, niti imam neki zdravstveni problem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite ga za dva dana ili još bolje napravite beta hcg iz krvi.