Neprestano krvarenje

MiaC7

Postovanje!
Imam 20g, visoka sam 172cm i imam 55kg.
Prvu menstruaciju sam dobila s 13g.
Vec godinu i 2mj pijem Lindynette 20 i do sada nisam imala nuspojava. Menstruacije mi nisu uvijek redovite i znam ih dobiti i prije nego sto sam popila tablete do kraja.
Moj problem je sljedeci: 14.travnja sam uredno dobila menstruaciju (nakon zavrsenog pakiranja tableta) koja je trajala 3dana i bila je dosta bolna. Par dana nakon sam zapocela s novim pakiranjem tableta i vec nakon 13 dana ponovno pocela krvariti i tako neprestano vec 15 dana.
Tablete nisam prestala piti jer mi je tako jednom prilikom rekla moja ginekologica. Sada sam zavrsila s jos jednim pakiranjemi krvarenje jos traje iako je sada pocelo u malom jacem intezitetu(jer bi sada po pravilu trebala dobiti menstruaciju).
Prije pola godine sam bila na ultrazvuku koji je bio uredan. Te sam papu napravila prije 2mj koja je također uredna.
Zbog nedostatka zeljeza vec pola mj pijem Kendural C.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o probojnom krvarenju zbog pilula. Nastavite s uzimanjem dalje. Ako se dalje nastavi sugeriram promjenu pilula.