nesigurnost u trudnoću.

zabrinuta777

Poštovanje.
Imam 20godina i u braku sam. Prošli mjesec smo aktivno radili na maloj bebici.. Menstruacija mi je trebala doći prije 3 dana ali nije. Prošlih par mjeseci sam pila utrogestal bila je redovna. Međutim imala sam blage mučnine i jaku glavobolju.. Grudi su mi kao nikad otečene ali ne bolne kao u pms-u. Nemam bolove. Nemam nikakve naznake da bi mogla dobiti. 1dan nakon kašnjenja mens. Radila sam test, bio je negativan. Da li sam prerano uradila?

Zadnjih 10tak dana imam obilniji iscjedak bez mirisa., sada već ide na neku zlatnu boju, nema svraba ni peckanja.,
Da li imam razloga za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste prerano radila test ako vam je ciklus inače redovit. Nažalost ne radi se o trudnoći.