nizak tlak

nepoznata plava

Poštovani doktore,
porodila sam se prije 20 dana i od tada imam nizak tlak. do poroda sam imala tlak 110-125/70-90 i 120 otkucaja srca u minuti, no međutim sad ujutro imam 95/65 i 64 otkucaja srca u minuti... to mi se čini premalo. osjećam se slabo, umorno i iscrpljeno no to je tako kad imam malu bebu. sve to pripisujem porodu koji je bio dosta težak no jel može bit da mi fali željeza pa je to uzrok takvom tlaku?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je loše stanje posljedica niskog tlaka, anemije i dojenja.
Javite se ginekologu za ev. obradu.