Norlevo

Julijana_89

Dobar dan, Nova sam u forumu....moj slucaj je ovako
Prvi dan zadnji menstruacija bila 02.03.2014... Spolni odnos sam imala 15.03.2014 pri cemu moj partner je samo malo penetrirao u mene (kako se kaze samo kap)!!
Tabletu za dan posle (norlevo) sam uzela nakon 3 sata!! Posle par Dana pocele su blage grcevi kao u PMS... A ne krvarim, sad sam u iscikaivanje menstruaciju Ali i u veliki stres zasto se javljaju te blage grceve a ne krvari... Puno vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Čemu ste uzimali tabletu za dan poslije? Niste trebali.
Smetnje koje navodite jesu posljedica uzete pilule.

Julijana_89

Najprvo hvala puno na brzi odgovor,puno mi znaci...i da se izvinim sto nisam napisala da je partner penetrirao i stime ejakuiro ko sto kaze on (samo kap) to je onaj pocetak ejakuacije...
Tabletu sam uzela tako sto znam da je dovoljan samo jedan spermatozoid da bi se jajce kletka oplodila, stime sto taj dan bio plodni!
A drugi dan ovulacija... Pa sad neznam dal tableta delovala stime sto sam popila jako brzo ( 3 sata nakon) a blage grceve se pojavile nakon 4-5 dana
A kako procitala na par foruma, da su to mozne simtome trudnoce
Jos jednom puno hvala !!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djelovala je jer ste ju uzeli vjerovatno prije ovulacije.

Julijana_89

Dal je moguce da su te blage grceve sto su poznate i ko simptome trudnoce u slucaju da sam ostala trudna( sto ne bi htela sad) javili nakon 4-5 dana od odnosa... Il je samo od tablete (pilula) sto sam popila?! I koliko su sanse spored vama da se jajce kletka oplodila u mom slucaju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umišljajte si. Ne radi se o nikakvoj trudnoći. Pred vama su sati educiranja i otkrivanja novih spoznaja. Lijep pozdrav.

Julijana_89

Dobar dan! Eto mene oped... Ja sam danas trebala dobit ali nista od toga ... Osecam se nikako jos po malo bol u stomaku, gasova, beli iscedak i nagona za wc, Ali jos nista od menstruacija, mozda je od to sto samog sebi pravim stresa u zarmisljanje na to da nisam trudna, stalno mislim na to, nezelim da pravim test zato sto se plasim! Jos jednom vas savet!! Puno vam hvala! Ljep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam, nemam što dodati.