odgoda menstruacije

calista

postoje li tablete koje mogu pomaknuti menstr. ciklus?
i jel' nastavak pijenja kontracepcijskih tableta (npr.diane) nakon 21 dana bez sedmodnevne pauze sprecava krvarenje odnosno pomice ciklus?
koliko je to opasno?
hvala

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Calista, da možete bilo koje kontracepcijske tablete piti u kontinuitetu i ne bi se trebalo za jedan ciklus ništa neobično i opasno dogoditi ali tu "metodu" nemojte koristiti često.