Oskudno krvarenje uz Yazz tablete

Matea2508

Postovani!

Koristim vec 4 mjeseca Yazz pilule, redovito! Imala sam po pravilu redovite menstruacije (5dana) ali ovaj mjesec sam na 3.-oj placebo tableti dobila krvarenje umjereno(smeđa krv) i nastavila piti novi blister tableta rozu, 2. dan menstruacije i evo 3. nemam krvarenje! Do sad sam imala uredne menstruacije! Imam li razloga za brigu? Imam redovite spolne odnose bez zastite i prekinut snosaj!
( ako i ovo ista znaci prosli mjesec sam dobila menstruaciju i 1. dan menstruacije sam popila bijelu tabletu placebo pa sam 2. dan menstruacije nastavila pit roze! ) Hvala vam unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Oskudnije i slabe menstruacije pa čak i izostanak menstruacije uz navedene pilule je normalno.
Nastavite dalje s uzimanjem pilula.