panika

marija26

Pozdrav spolno sam aktivna imala sam memstruaciju od 3.10 do 6.10 a spolni odnos 6.10  zatim menstruaciju 31.10 do 2.10
spolno odnos 15.11
a novu menstruaciju 25. do 27. inace menstruacija traje 3 dana da curi a 4 vec pokoja kap ono sto me zanima jel postoji mogucnost trudnoce jer vec 2 tjedna mi je muka ujutro kad ustanem par minuta tjekom dana vecinom radim nesto pa ne osjetim toliko al cim sjednem osjetim al manje nego ujutro a posljepodne kad odspavam i ustanem kao da mi u grlu i iznad pupka stoji i muka mi bradavice mi je postala tamnija sve spolne odnose sam inala zasticene ali decko me je par puta zadovoljavao prstom nakom seksa i bacenog kondoma pa ne znamo vise ni dali je kakva kapljica ostala
jel moguca trudnoca ili je pak nesto sa zeludcom i sl jer ja cim trebam dobit svi simptomi dodu cim prode odu
imam problema s nadutosti stomaka i bolovim u njemu(od ranije)ali mirise osjecam intezivnije vise ne veceram jer muka drzi svo vrijeme a nevecer me boli stomak ako jedem

Ja se zaista ispricavam zbog teksta dugog ali sam izvan sebe kako sam vidjela tamnije bradavice a okolo nje krug normalne boje s jace vidljivim venama

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost da bi se radilo o trudnoći. Moguća je enteroviroza.