papa test

ami86

Poštovani, prvi put sam radila papa test i na nalazu mi pise da imam nespecificnu upalu i puno leukocita. Dobila sam tablete Hiramicin te vaginalete neo penotran forte koje sam trosila 7 noci, potom nakon sljedece menstruacije cu da koristim canesten vaginalete 3 noci i neke isto tablete koje nisam jos kupila imam recept. Mene zanima je li ovo adekvatno lijecenje i od cega sam ja dobila tu upalu je li to samo prehlada ili imaju neki drugi uzrocnici. Prije godinu i pol sam imala prvi put odnos, inace imam jednog partnera i ne koristimo nikakvu zastitu. Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Terapija je u redu. Upalu ste dobili od partnera.

ive_st

postovani..
naime zvala me ginekologica i rekla da mi je papa test u redu al da moram ponoviti papa test kao obavezan za 6 mjeseci
uz to da mi je imunitet slab i da pijem dosta vitamina c ..da se ne trebam brinuti ali radi cega ponovni pregled?
i kako ojacati najbolje imunitet
unaprijed zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.