parakeratoza

Maike

Poštovani
Na zadnjem papa testu nalaz je pokazao da imam miješana floru, parakeratozu,reaktivne stanice udružene s upalom, rezervne stanice, citohormonski status ne odgovara dobi ili anamnezi, i pod drugo malplasticno nešto. Molim vas da mi odgovorite što da dalje radim.
Moram napomenuti da se liječim od raka dojke te da sam na herceptinu i nolvadexu.
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite cervikalne briseve i najvažnije bris na HPV. Parakeratoza je često povezana s HPV infekcijom.