Peckanje i bol

Snuppy94

Poštovani, imam 20 godina i nisam spolno aktivna iako imam partnera. Zadnjih dva dana na intimnom području osjećam peckanje prilikom mokrenja, ali ne stalno nego samo ponekad i kada se obrišem toaletnim papirom osjećam nekakvu bol, zapravo više iritaciju nego bol na prijelazu unutrašnje strane bedra i stidnih usana. Danas sam uz pomoć ogledala gledala da nemam slučajno neku ranu ili možda da nije iritacija međutim sve se čini u redu, a mene i dalje to zna tu i tamo iritirati i peckati. Imam još i blago pojačani iscjedak, sluzav i bijele boje te pomalo neugodnog mirisa. Zanima me vaše mišljenje o tome što bi to moglo biti. Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte koristiti par dana Canesten izvana.

frlacolp

zanima me dali test za trudnoču može pokazati ako je ona vanmaterična

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može.