Peckanje i iscjedak

xxxNinaxxx

Pozdrav, prije nekoliko dana pojavio mi se iscjedak žute boje, pa prestao, potom svijetlo smeđi (počela sam piti pilule (20.d.c.) pa to uzimam pod normalno), no pojavilo se i peckanje na ulazu u rodnicu (isto ne osjećam unutra), pri pogledu ne vidi se ni crvenilo ni ništa neobično. Svrbeža nemam. Iscjedak je bez ikakvog mirisa. Rizične odnose nisam imala. Kupila sam Canesten 3 kremu, te sinoć aplicirala u rodnicu i na vanjski dio. Ujutro se pojavio svijetlo crvenkasti iscjedak, sad ga nema. Da li je to od Canestena? Prije 10-ak dana sam bila kod ginekologinje na UZV, sve je bio ok. Da li da nastavim s Canestenom i o čemu se, po ovome, radi kod mene?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite s canestenom. Iscjedak je spoting od uzimanja pilula.