Peckanje u rodnici

Salama

Postovani, nastojat cu biti sto jasnija u objasnjenju problema koji je poceo u 9mj prosle godine.Danima nakon nezasticenog odnosa s partnerom javlja se peckanje u rodnici nakon mokrenja. Peckanje je najintenzivnije dan nakon odnosa, a onda pocne slabiti. Odnos nije bolan, iscjedak nemam. Uradila sam urinokulturu i urin po Sanfordu, sve je sterilno, Papa test i test urina na klamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu i nije nista nadjeno. Sto se tice gljivica, komentar doktorice je bio da ih nema dovoljno za terapiju, te zakljucila da mi se poremetila vaginalna flora i savjetovala uporabu Linex comfort lady vaginaleta koje mi zaista svaki put pomognu. Nema mi smisla stalno ih trositi, a radimo na trudnoci pa ne koristimo zastitu. Molim Vas za savjet sto dalje raditi za otklanjanje tegoba i imate li kakav savjet za partnera? Zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte koristiti Canesten vaginalete kao i kremu vi i partner.