Peting

Noname125

Lijep pozdrav. Želio bih provjeriti jel moguce da u ovakvim oklonostima zatrudni moja partnerica. Uglavnom mi smo imali odnos gdje smo oboje bili u odjeci, donjem rublju tj gacice i sorcu i ona u pidjami, donjem rublju tj gacice i imala je cak na sebi uložak. Mi smo se zadovoljavali trljanjem i sl te ja sam ju pratenjacio. Dogodilo se to da sam ejaukulirao i da sam natopio svoje hlace i znam da nije moguce da tako predje sperma preko odjece al muci me to jer sam u jednom trenutku prosao rukom po toj odjeci na koju sekundu jer sam pomakao nju malo od sebe i na kraju vratio ruku na kojoj sam slucajno dotaknuo natopljenu odjecu spermom. I kad sam rukom je zadovoljavao nisam uopce ulazio u rodnicu jer je nevina nego sam dodirivao vrh rodnice i usnice pa me zanima jel moguce ikako da dodje do trudnocs moje partnerice i zelim naglasiti da je 2 dana prije imala mj i to je 3. Dan se sve dogodilo. Zahvaljujem na odgovoru jer me jako zanima misljenje vase i daljne upute. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, nema nikakve šanse da dođe do oplodnje na taj način.

Noname125

Hvala lijepa na odgovoru puno ste mi pomogli

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.