PITANJE!

MELITA

MOLILA BIH DA ODGOVORITE NA MOJE PITANJE.
U 23 TJEDNU SAM TRUDNOČE NA PREGLEDU JE GLEDANA BEBA ULTRAZVUKOM TE SVE JE BILO UREDU SAMO JE DOKTOR REKAO DA BEBA SADA IMA ISPRUŽENU GLAVU, A OBIČNO IMAJU GLAVU PREMA TJELU TJ. PREMA NAPRIJED SADA SAM SE ZABRINULA JER NEZNAM DALI JE NORMALNO DA BUDE I ISPRUŽENO ILI NE. SA OSTALIM DJELOVIMA TJELA JE SVE UREDU TE DJETE NAPREDUJE KAKO BI TREBALO PREMA TJEDNIMA TRUDNOČE.
DALI DA BUDEM ZABRINUTA I TREBA LI OBAVITI JOŠ NEKE PRETRAGE.
TO MI JE DRUGA TRUDNOČA IMAM 30 GODINA.
HVALA!

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Melita, ne razumijem kako ispručenu glavicu, to je normalna kretnja djeteta slijedeći put a pogotovo kada se okrene prema izlazu tada će imati prignutu glavicu ka tijelu. Mislim da je kod Vas sve uredu.

donika

molim vas hocu da znam da li sam trudna?

poslednja menstracija mi je bilo znaci prvi dan menstracije mi je bilo 19.01.2004. spavala sam sa muzem ovih dana: 29.01.2004, 30.01.2004, 31.01.2004, 04.02.2004,07.02.2004.
imala sam i druge dane ali ne zapamtim sad te date molim vas ako mozite da mi kazete bila bi srecna. cekam vas odgovor sto prije.
pozdravlja vas
donika