plodni dani

ja657

Poštovani doktore, možete li mi molim Vas kratko ali jasno objasniti kako izračunati plodne dane? Tražila sam po forumu i svugdje ali nisam našla ništa konkretno. Naime, moja menstruacija varira: nekada dode 29. dan, nekada 30. nekada 31. a znalo mi se dogoditi da je dosla i 35. dan (mozda dva puta). Ne znam kako da se orjentiram onda osim po iscjedku ali voljela bi i znati izračunati to koji dan ranije. Trenutno su mi plodni dani ( po iscjedku koji se pojavio danas) i imala sam spolni odnos noćas sa kondomom , nije bilo ejakulacije tada, ali par sati prije je, a kondom je bio neostecen. Znam da teoretski nema šanse, ali da li je moguća trudnoća tako? Oprostite na smetnji i glupom pitanju, ali što ću kada sam paničar. Hvala na odgovoru i laka Vam noć.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod vas od 9 do 17.dana ciklusa.

ja657

Hvala poštovani doktore!
Htjela bih Vam napisati moje cikluse zadnjih nekoliko mjeseci. Dakle:
Evo to su moji ciklusi zadnjih 9 mjeseci, možete li mi sada po tome reći kada su moji plodni dani, dakle da li ostajete pri mišljenju da su ti od 9. do 17. dana ili?
Puno Vam hvala i srdačan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kako sam vam rekao.