plodni dani i bolovi

abi

Poštovani,prije 5mj sam imala spontani,od tad svaki mj po 3-4 dana imam bolove s desne strane u predjelu jajnika,i to me boli 8 do 10 dana poslije menstruacije.Vise nisam sigurna jesu mi plodni dani ili me boli slijepo crijevo.Prosli mj sam isla dr rekao jeda slijepo crijevo nije,da je najvjerovatnije mjehur.Nije mi jasno da mjehur moze bolit svaki mj po par dana.Boli me i donji dio ledja,i ispod pupka!Menstruacija mi dolazi svakih 26-28dana.Zanima me da li su to plodni dani?jer me ta bol iritira svaki mj.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sugeriram obradu kod vas. Napravite urinokulturu i cervikalne briseve. Za početak.