plodni dani ili nesto drugo?

majamaja9

postovani pre od prilike nedelju dana sam imala spolni odnos.dva dana nakon odnosa imala sam krvi nakon mokrenje skoro 2 dana ,nekada je bilo nekada ne ali je trajalo 2 dana.posle toga je prekinulo da bi se po 2 dana opet pojavilo.nije mnogo krvi nekada je crveno nekada svetlije.zadnju mesecninu sam imala 5.11 dali se radi o plodne dani ili je uzrok spolni odnos molim vas za pomoc

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno spolni odnos.

majamaja9

bila sam danas moj lekar je uradio uzv vaginalni rekao mi je da je sve cisto i ok.samo sam htela jos jednom vase mislenje ako je sve ok otkud ta krv koja se uporno ponavlja nakon odnos i dali je to nesto zabinjavajuce i smem li da sad stupim ponovo u odnos sa deckom?

majamaja9

ili pa mozda je rec o trudnoci proslo je 7,8dana od odnosa ili trudnoca bi ipak video na uzv?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pa odgovorio sam vam vjerovatno od odnosa. Nakon 7 dana ne može vidjeti trudnoću dakako.