pobačaj

cj1997

Poštovani,
Djevojka je prije par dana saznala da je trudna (3 pozitivna testa na trudnoću). Od zadnjeg ciklusa je prošlo 5 tjedana. Odlučili smo se na abortus pošto smo premladi i studiramo. Zanima nas kome se možemo obratiti da nas usmjeri kamo ići, gdje je najjeftinije (jer ne želimo da roditelji saznaju a mi nememo baš veliki budžet) itd. Možete li nam Vi dati neke naputke? Iz Zagreba smo te bi bilo poželjno da se to obavi negdje u blizini.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pobačaj možete napraviti u nekoliko zdravstvenih ustanova u Zagrebu; KB Merkur, KBC Sestre Milosrdnice.Cijene ne znam.
Nazovite telefonom navedene ustanove pa se raspitajte za detalje.