pojacan iscedak

desperada92

Doktore,
U poslednji par dana sam primetila da mi odjednom krene sekret malo jace, i imam osecaj kao da sam pustila mokracu. Nekad je strukture kao belance, a nekad beo i vodenast. Od cega moze to? Poslednja menstruacija mi je bila 10.07., a isla sam kod ginekologa na kontrolu, posto sam koristila vaginalete zbog nekih bakterija, i receno mi je da je vaginalni bris u redu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od upale u rodnici. Javite se za terapiju ginekologu.

desperada92

Pa isla sam, i uradila bris koji je bio u redu. Da li to moze od vrucine i znoja, jer sam primetila da mi se to nije desavalo prethodnih dana kad su bile nize temperature?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće. Savjetujemkorištenje probiotika. Imate reklamu na našim stranicama. Linex lady comfort npr. ili nešto slično.

desperada92

Poslusacu Vas. Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.