policisticni jajnici!

laura28

ovako,,imam problema sa policisticnim jajnicima,,i sve simptome vezano za njih,, neredovite menstruacije,,dlakavost,,masna kosa i opadanje kose... debljina, pijem diane 35.i glukophage 850mg 2x1.citala sam na jednom forumu da neke cure piju uz diane i lijek koji se zove androcur,,kao on sprecava stvaranje muskih hormona, pa me zanima , ako mi mozete odgopvoriti nesto o tome lijeku,,, inace se lijecim u vuk vrhovcu,imam 28 god i jos nisam rodila,,i imam previse kg ! hvala unaprijed!

Višnja Tadić, dr. med.

Prema onome što ste opisali, pod dobrom ste terapijom. Androcur je ciproteron ( njegov generilčki naziv) a to je isto što sadrži dijelom i Diane tableta, prema tome uz Vašu terapijune treba dodavati još nešto.

sencii

Postovanje imam policisticne jajnike doktor mi je dao da pijem dabroston tablete od 16 do 26 dana i citala sam na netu da bi trebala dobit kroz dva dana medutim ja nisam dobila ni na dan koji sam trebala kasni mi vec dva dana sta bi to moglo bit

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija može nastupiti do 10 dana iza zadnje popijene tablete.