pomoc

aldisa88

Postovanje...da li mi mozda znate reci neku privatnu kliniku na kojoj je moguce izvrsiti manju operaciju (ginekolosku)..u gradu Karlovcu ili Slunj????Veliko Hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

O kakvoj se operaciji točno radi?

aldisa88

Prijateljici papa nalaz pokazao cin2...doktor rekao da se to rjesava operativnim zahtjevom...zvali smo u zagreb jednu privatnu kliniku ali nesnalazimo se bas po zagrebu pa me zanimalo da li mi mozete vi pomoci ako znate neku privatnu kliniku u Karlovcu ,slunju ili Gospic...lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na cin2 se ne radi operativni zahvat nego kolposkopija i biopsija a tada ovisno o nalazu letz biopsija. U Zagrebu ima klinika koje rade i jedno i drugo ali za Karlovac, Gospić i Slunj mislim da nema niko tko to izvodi privatno.

Bo-jana

Imam problema sa vaginom. Pre par mjeseci sam bila hospitalizirana na ginekologiji zbog smeđeg iscjedka, a sada me boli vagina cesto nakon mokrenja kao da mi neko iglu zabija. Nevina sam i imam tek 17 god. Što bi to moglo da bude?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom radi se o upali mjehura. Javite se liječniku opče medicine.

klementina

postovani doktore! trebam pomoc..vec neko vrijeme sam spolno aktivna,naime nikako ne mogu svrsiti.. i uvijek mi je decko neraspolozen jer misli da me nije zadovoljio.. spolni odnos imam vec 2 godine i jos nikad nisam svrsila.. imate li kakav savjet?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite na pregled da se ustvrdi da li se možda radi o anomaliji rodnice, ulaza u rodnicu, septumu, kakvoj upali u ginekološkom sustavu i sl.
Obradom se moraju isključiti navedena stanja i odlučit o daljnjim postupcima i ev. terapiji.

klementina

je li to ozbiljan problem? javit cu se na pregled... nezn kako decku objasniti za to..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovisno o tome koji je eventualni uzrok.