Poremecaj menstruacije

Tony_bj

Oke stvrai stoje ovako.Moja cura ima ceste probleme sa dobivanjem menstruacije.Cesto joj menstruacija kasni i po 2 mjeseca.Zadnji puta kada smo vodili spolni odnos koristili smo zastitu i ona je dobila menstruaciju odmah dan poslije.Po nekim informacijama koje sam uspio doznati mislim da menstruacija dolazi poslije plodnih dana.Zanima me da li je moguce da ostane trudna.Unaprijed hvala!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, savjetujem da se djevojka javi na pregled i uzv. S obzirom na izostanke menstruacije moglo bi se raditi o pcos-u.