Postoji li mogucnost trudnoce?

koludrina

Poštovani doktore hvala na odgovoru, poslušala sam vaš savjet i napravila i test trudnoće u popodnevnim satima kroz par minuta pojavila se vodoravna crta dakle negativan i okomita u kontolnom prozoru dakle mislim da sam ga dobro radila, imala sam i menzis iako je bila manje obilna ali nije kasnila pa mislim da je bila ipak menstruacija.
zanima me može li terapija letroxa utjecati na rezultat, i vaš savjet da li da potražim pomoć psihologa, u maloj sam sredini, tješim sebe da nema šanse da sam trudna jer imala sam menzis i radila sam test u ponedjeljak u popodnevnim satima a menzis sam dobila u petak, ljudi me drže za pametnu osobu, ne mogu se nikome povjerit ali neznam čemu ovoliki strah od trudnoće a realno ne mogu biti trudna!
Znam da vas ovakve osobe zamaraju ali eto ako imate vremena za odgovor bilo bi mi drago!
Puno Vam Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte se nervirati. Dakako da se ne radi o trudnoći. Ne morate biti zabrinuta. Ne treba vam ničija pomoć, jer kod vas ne vidim razlog.

Rista123

Postovani, pisao sam Vam pre neki dan. Odnos je bio u noci izmedju 26-og i 27-og dana ciklusa, 27-og dana ujutru nastupila je menstruacija. Prvog dana je bila bolna i ista kao i svaki put, drugi dan takodje ista, ali treci i cetvrti dan dosta slabija, gotovo da je prestala. Da li ima mesta panici ili ipak ne postoji sansa za trudnocu? Ciklusi u poslednjih 7 meseci dolaze na svakih 26-31 dan. Hvala...

Lidy

Poštovani,

molim Vas za mišljenje- kašnjenje menstruacije, sluzav iscjedak, poneki predmenstrualni grč. Mogućnost trudnoće ili hormonalni poremećaj (čest u zadnje vrijeme). Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rista, nema panike. Radi se o menstruaciji. Mirno spavajte.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lidy, simptomi su nespecifični. Najbolje test na trudnoću.

Adriana993

Pozdrav! Imam pitanje. Imala sam spolni odnos 3.dan menstruacije. Nakon tog odnosa dobila sam vec 3 menstruacije i napravila 3 testa za trudnocu i negativni su. Simptome nisam imala, no zadnjih dana me uzasno boli trbuh u donjem dijelu i trbuh mi je dosta tvrdi nego prije. Svi mi kazu da mi je to od stresa i nervoze, no ja bih ipak da mi vi kazete sto bi moglo biti. Postoji li mogucnost trudnoce unatoc menstruaciji?
Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom. Umišljate.

Mila24

Postovani,
Zadnju menstruaciju imala sam 27.09. koja je bila normalna, poslije menstr 15 dana sam se onesvjestila, nisam povracala, mucnine imam zbog slabog zeludca inace, odmah poslije nesvjestice 3-4 dana radila sam test na trudnocu i negativan je bio, medjutim imam iscjedak menstruacija mi kasni 5 dana i imama bolove u stomaku vec nekoliko dana i sve mislim da cu dobiti, da li sam trudna i da li moze biti nesvjestica zbog trudnoce iako je test bio negativan? Hvala Vam

jackson5

Poštovani. U vrijeme plodnih dana sam imala 3 spolna odnosa, sva 3 s kondomom i on je svršio unutra u kondom i onda ga izvadio vani. Zanima me postoji šansa za trudnoću, još mi ne kasni menstruacija. Trebala bi dobiti danas, sutra a imam neke simptome - bolne grudi kao i uvijek u pms-u. Unaprijed hvala

ani4ka

Mozda je pitanje malo glupo,ali zanima me jel moze ako cura je nevina,ima himen,nije imala seksualni odnos,niti peting.. a decko svrsi zadnjem delu,pa se mozda to slizne i nekako dodze do vaginu?? pa dali moze da udze neki spermatozoid i da dodze do trudnoce? i ako nesto menje cura je imala 4ti dan menstruacije,koju obicno traje 5 dana. Hvala unapred!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mila, ne razumijem vas. Zadnja menstruacija 27.9?
Mislili ste 27.8? S obzirom na bolove javite se svakako sutra ginekologu.
Moglo bi se rasiti o vanmaterničnoj trudnoći prema opisanom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jackson, ako sperma nije došla u rodnicu onda nema šanse.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anika moguće je jedino u teoriji.

balerina 81

pozdrav!
\E ovako imam jedno pitanje.Iimala sam seks sa djeckom 5 avgusta,posle toga sam se preselila u ameriku,
kada sma dosla u ameriku dobila sam menstruaciju par dana prije,ali je kratko trajala,sada mi kasni oko
20 dana,imala sam stresni situacija zbog puta,bila sam i prehladjena,molim vas da mi odgovorite u cemu
bi mogao biti problem,unaprijed hvala

balerina 81

jos me zanima koliko moze dakasni najduze?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam koji je uzrok kašnjenja. Možda promjena klime, mjesta boravka itd.
Ne radi se o trudnoći. Koliko može kasniti ovisi koji je uzrok.
Moguće je i nekoliko mjeseci kod anovulacijskih ciklusa i pcos-a.

koludrina

Poštovani doktore, hvala na odgovoru.
Zanima me koliko je po vama pouzdan mikriskop mayby baby za određivanje plodnih dana i ovulacije, naime ovaj mjesec sam ga počela koristiti da upoznam svoj ciklus a pisala sam vam prije dva tjedna da sam imala odnose, ali da menstruacija nije kasnila iako me bilo strah jer je menstruacija bila manjeg ineziteta, radila sam i test u popodnevnim satima bio je negativan ali strah je jači. Zanima me sljedeće meni je na mikroskopu svaki drugi dan paprat, ili ja ne radim dobro ili lijek letrox utječe na rezultat, molim vaše cijenjeno mišljenje o ovom proizvodu!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navedeni preparat je pouzdan s visokom dozom sigurnosti ako se ispravno radi s njim te ako nemate kakvu vaginalnu infekciju.

koludrina

Poštovano doktore,
hvala na odgovoru, ali ovaj preparat ja testiram na pljuvačku a ne na cervikalnu sluz, tako piše i u uputama zbog toga me zanima da li letrox kao umjetni hormon štitnjače, a ja i nemam štitnjaču, da li može utjecati na rezultat i da li je pouzdan s korištenjem pljuvačke.