Postovani dr molila bih za savjet

pavlov

Dobila sam periodu u nedjelju 25 dan prva 3 dana islo vise cetvrti tek u naznakama, ali 4 dan odjednom me pocelo peci kad mokrim , pocela sam puno piti to me drzalo 2h poslije se smirilo Sljedeci dan odem dr izvadim urin , hvala bogu sve ok sem naznake krvi u urinu.Evo danas je 6 dan i meni se menstrualna krv pojavljuje samo u tragovima, ali kad sama kontrolisem urin onim stapicima jos mi bude krv pozitivna a ostalo ok nema leukocita , bacterija.Moje pitanje koliko dugo se kod menstruacije moze pojavljivati krv u urinu.I jedino me strah da nije iz besike ta krv, ako jeste da li bimi ostali parametri bili pomjereni kao leokuciti, proteini.Kad je nabolje opet kontrolirati urin koliko dana od zavrsetka menstruacije
Hvala vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite kontrolni urin par dana nakon završetka menstruacije.