Povecani leukociti

senhy

Postovani

Radila sam nalaze urina, urinokulturu I sedimentaciju, jer imam bolove u dnu stomaka, na desnoj strani, koji se dalje sire na desnu nogu.
Nalazi su uredu, bakterija nema, ali imam povecan broj leukocita u urinu, 70 ca. Da Li imate savjet kako da ih vratim u normalan nivo?

Hvala unaprijed

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se na pregled ginekologu i kirurgu da se isključi upala crvuljka.

Mat123

Pozdrav...
Bila sam na prvom gin. pregledu.. imala sam zelenkast iscjedak pomalo neugodna mirisa.. Propisala mi je gin dalacin vaginalete 1x1, 7 dana.Napravila sam papa test i na nalazu kaze da je upala.. mjesana flora.. zanima me sta to ticno znaci? Poslje nalaza mi je propisala doksitocin tjedan dana 2x1.. terapija je gotova. Cekamo nove nalaze. Spomenula mi je povecan br leukocita.. pa zelim nesto malo da mi pojasnite.. hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o upali u rodnici; mješana flora predstavlja i bakterije i gljivice.
Terapija je u redu. Napravite kontrolni papa test po terapiji.

Mat123

Hvala na odgovoru..
u prethodnom nisam spomenula to da me zanima dali i moj partner treba uzimati neku terapiju.. ? Moja doktorica mi nije nista spomenula u vezi toga..
I da radila sam kontrolu papa testa.. cekamo rezultate.. jos jednom hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neka i partner koristi npr. Canesten kremu izvana.

Mat123

Jel se mora posavjetovati doktorom ili moze bez recepta? Hvala puno

Mat123

Dali je uopce potrebno ljecenje ako on nema simptome(svrbes,peckanje....)?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Potrebno je i može bez recepta. Muški uglavnom nemaju prevelike tegobe, no liječenje je nužno.