Prazna gestacijska vrećica u 7. tjednu

tena89

Poštovani,

ZM sam imala 30.6., ciklusi su mi uvijek između 28 i 32 dana, s tim da sumnjam da mi je ovulacija ovaj put bila ranije. 15.7. sam imala lagano točkasto krvarenje, krv jako svijetle boje.

Nakon pozitivnog testa išla sam na pregled sa 6+1 i na nalazu je pisalo GV 14 x 11mm bez EO. Kontrola za tjedan dana.
Pregled sa 7+1 pokazao je GV 27 x 23 mm opet bez EO.

Naručena sam opet za tjedan dana na kontrolu.

Ima li prema ovom nalazu još nade za pozitivan ishod?

Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sa 7 tjedana bi se trebao vidjeti embrionalni odjek. Treba učiniti još jedan uzv pregled jer uvijek postoji mogućnost da se radi o manjoj trudnoći.