Prehrana u trudnoći

cocore15

Poštovani,

Trudna sam 8 tjedana,sa trudnoćom je sve uredu, ali imam dosta jake mučnine tijekom dana,a tijekom noći povraćam više puta. Voda i čajevi mi samo pogoršavaju mučnine i povraćanje. Jedino što mi pomaže je coca cola, nastojim ne popit više od dvije čaše na dan,ali me je svejedno strah da nebi naškodilo djetetu. Možete mi molim vas reći može li coca cola štetiti djetetu. Inače ne pijem kavu i ne pušim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li coca cola negativno djeluje na plod. Ali nije uputno da uzimate gazirane sokove u trudnoći.