Prekinuto uzimanje tableta

Mare2903

Zadnja menstruacija mi je bila 26.7. Redovno pijem kontracepcijske tablete , ali sam 3.8. igrom slučaja izgubila blister , a novi nisam imala pri ruci , odlučila sam pauzirati do sljedeće menstruacije i onda tada započeti sa novim blisterom . Nikada mi se ovo nije desilo pa sam pomalo zabrinuta ... 8.8. mi je stigla opet menstruacija , ne znam dali zbog prekida uzimanja kontraceptiva ili zbog nečeg drugog .. ako mi netko može pomoći , reći ako je bio u sličnoj situaciji .. savjetovati kada da počnem sa sljedećim ciklusom ? jako me to muči , hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije se radilo o menstruaciji već moguće o periovulacijskom krvarenju.
Novi blister počnite s prvim danom iduće menstruacije dakle za oko 14 dana kad dođe.