Probadanje u menstruaciji

axilla

Poštovani!

Cura mi ima problem,naime vec oko 3-4 mjeseca ima 2. i 3. dan menstruacije bol u podrucju donjeg dijela trbuha ( i cini se da se sire u crijeva ) i ti bolovi su ostri,nagli i probadajuci i ˝onesposobljavaju˝ ju.Nakon menstruacije ti bolovi prestaju i sve je uredu.

Hvala!

Višnja Tadić, dr. med.

Jedini savjet: potreban je detaljan ginekološki pregled i razgovor direktno s Vašom djevojkom.