Problemi nakon trudnoce

magdalena98711

Postovanje.Rodila sam prije 20 dana druga trudnoca porod normalan ,medjutim primjetila sam da mi nesto smeta otisla sam do ginekologa i rekao mi je da mi je spusten mokracni mjehur i da radim kegelove vjezbe nista mi puno nije rekao zanima me koli te vjezbe uopste mogu pomoci i kome da se obratim za svoj problem jer mi to jako smeta Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imate na internetu opisane vježbe. Svakako to radite pa će se stanje popraviti.
Ne podižite teret. To je normalno po porodu i često se viđa.
Mjehur će se vremenom podići.

magdalena98711

Hvala na odgovoru zaboravila sam vas jos pitati dali ja smijem imati odnose s obzirom na svoj problem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smijete.